Opinie o Nas

Płyn do prania jest delikatniejszy dla struktury tkaniny. W proszku zawarte są substancje ścierne i ich tarcie powoduje osłabienie włókien tkaniny. Używamy coraz więcej lekkich i delikatnych tkanin, dla których tarcie to szybsze zużycie. Dotyczy to także ubranek dla dzieci, gdzie delikatna tkanina to norma. 

Dla dzieci ze szczególnie wrażliwą skóra, na czynniki alergenne polecamy płyn Baby Pure. Ten płyn polecamy także dla osób dorosłych, które są wrażliwe na wszelkiego rodzaju alergeny, cierpią na choroby skóry np. egzemy itp.


Sposób użycia:
wlać do pralki 1 nakrętkę płynu, dla większych zabrudzeń użyć podwójnej ilości. Prawdziwy koncentrat. Na jeden cykl standardowego prania wystarczy ok. 25 ml płynu tj. około 2/3 nakrętki. Płyn do stosowania w pralkach automatycznych jak i do prania ręcznego.


Uwaga:
 płyn do prania dla dzieci i niemowląt Baby Aloe nie zawiera konserwantów, z uwagi na to posiada 3 miesięczny termin przydatności do użycia, od momentu dostawy. Płyn należy przechowywać w temperaturze max 22°C oraz w ciemnym miejscu.

5901812060334

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.