Soda oczyszczona 1kg BATOM

  Soda oczyszczona 1kg BATOM

  5907709953840
  Obecnie brak na stanie
  13,00 zł
  Brutto

  Soda oczyszczona jest doskonałym zamiennikiem większości chemicznych środków czystości. Można jej używać do sprzątania praktycznie wszystkich powierzchni w domu. Doskonale czyści fugi, zlewy, dywany, garnki oraz blaty w kuchni czy w łazience. Neutralizuje także nieprzyjemne zapachy oraz nadaje się do prania. Soda może być stosowana również jako środek spożywczy: zastępuje proszek do pieczenia, drożdże, zmiękcza twarde mięso. Może służyć także do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

   

  Soda oczyszczona właściwości:

  Soda oczyszczona jest związkiem chemicznym o niezwykle szerokim zastosowaniu. Idealnie dobrana i sprawdzona przez czas. Czyści plamy na podłodze, zlewie, wannie, dywanie, garnkach i patelniach. Można jej używać do sprzątania praktycznie wszystkich powierzchni w domu! Neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, nadaje się do prania i wybielania.

  Soda oczyszczona może być używana do czyszczenia owoców i warzyw: dodaj 1-3 szklanki sody oczyszczonej do zlewu pełnego wody i mocz owoce w roztworze przez 5 minut. Dobrze wypłukać czystą wodą i dokładnie osuszyć. Zieleninę moczyć przez 2-5 minut, opłukać i osuszyć przed schowaniem do lodówki.


  Składniki sody oczyszczonej Batom:
   

  Wodorowęglan sodu 99,72%, węglan sodu


  Może zawierać alergeny:
   

  Zboża zawierające gluten, orzechy i sezam.


  Sposób przechowywania:

  Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu.


  Producent:

  BATOM.PL Józef Leśniak, ul. Fieldorfa- Nila 17, 31-209 Kraków

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: