Sól morska do kąpieli NA ODPRĘŻENIE z...

  Sól morska do kąpieli NA ODPRĘŻENIE z rezerwatu z Margherita di Savoia

  Flagolie
  53,10 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Naturalna morska sól do kąpieli, która zawiera mikro i makroelementy oraz oligominerały i biopierwiastki pochodzenia organicznego Soli można używać także jako peelingu, lekko pocierając nią o skórę podczas kąpieli.

  • 500 gramów
  • naturalna sól morska rezerwatu z Margherita di Savoia

  EAN: 5907471931633

  Sól morska do kąpieli NA ODPRĘŻENIE z rezerwatu z Margherita di Savoia

  Sól do kąpieli z rezerwatu Margherita di Savoia. Relaksuje, odpręża i pozwala się zregenerować po ciężkim dniu. Kąpiel z dodatkiem soli morskiej pozytywnie wpływa na ogólną kondycję organizmu, przywracając jego równowagę i poprawiając samopoczucie. Jeśli chcesz uczynić wieczorny relaks wyjątkowym, polecamy dodać suszki kwiatów lipy oraz piwonii, które czynią kąpiel o wiele przyjemniejszą. Sól zapakowaliśmy w pojemnik wykonany z białego szkła, który po zużyciu produktu z powiedzeniem możesz wykorzystać do przetrzymywania drobiazgów.

  Sposób użycia

  Produkt wsyp do napełnionej ciepłą wodą wanny. Dokładnie rozmieszaj, by sól się rozpuściła. Kąpiel powinna trwać około 20-30 minut. Jeżeli to możliwe nie spłukuj ciała, pozostawiając na nim delikatny solny osad. W ten sposób umożliwisz dalsze działanie minerałów nawet po zakończeniu kąpieli.

  5907471931633
  5 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: