Sól do kąpieli ROZGRZEWAJACA z...

  Sól do kąpieli ROZGRZEWAJACA z olejkiem z pomarańczy i goździków

  Flagolie
  53,10 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Rozgrzewająca sól do kąpieli z olejkiem eterycznym z pomarańczy i goździków, która działa rozluźniająco i wspomaga walkę ze stresem. Soli można używać także jako peelingu, lekko pocierając nią o skórę podczas kąpieli.

  • 500 gramów
  • naturalne olejki eteryczne

  EAN: 5907471931602

  Sól do kąpieli ROZGRZEWAJACA z olejkiem z pomarańczy i goździków

  Sól bocheńska z naturalnymi olejkami eterycznym z pomarańczy i goździków. Relaksuje, odpręża, regeneruje i działa rozgrzewająco. Kąpiel z dodatkiem soli pozytywnie wpływa na ogólną kondycję organizmu, przywracając równowagę i wspierając odporność. Ponadto pomaga nawilżyć i odżywić skórę. Dla wzmocnienia efektu polecamy dodać suszki pomarańczy i cynamonu, a także skórkę z pomarańczy oraz anyż. Dodatki czynią kąpiel o wiele przyjemniejszą.

  Moc olejków eterycznych

  Olej pomarańczowy znany jest ze swoich dobroczynnych właściwości. Przypisuje się mu działanie antyseptyczne. Korzystnie wpływa również na układ nerwowy, pozwalając skutecznie się wyciszyć i zregenerować. Ponadto poprawia jakość snu i pomaga w walce z bezsennością. Kąpiel aromaterapeutyczna w jego towarzystwie rozgrzewa i odpręża. Szczególnie zaleca się ją przy stresogennym trybie życia. Z kolei goździkowy olejek eteryczny działa wzmacniająco. Stosuje się go, by złagodzić bóle mięśni i stawów. Dodatek goździkowca intensyfikuje wrażenia zapachowe.

  Sposób użycia

  Produkt wsyp do napełnionej ciepłą wodą wanny. Dokładnie rozmieszaj, by sól się rozpuściła. Kąpiel powinna trwać około 20-30 minut. Jeżeli to możliwe nie spłukuj ciała, pozostawiając na nim delikatny solny osad. W ten sposób umożliwisz dalsze działanie minerałów oraz olejków eterycznych nawet po zakończeniu kąpieli.

  Rozgrzewającej soli bocheńskiej z olejkiem eterycznym z pomarańczy i goździków możesz używać również jako naturalnego peelingu do ciała. Wystarczy, że podczas kąpieli lekko potrzesz nią o skórę.

  5907471931602
  5 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: