SKŁADNIKI: Rewitalizowana, niechlorowana woda, kultury żywych mikroorganizmów SCD ProBio Original®, susz, olejek lawendowy, naturalne olejki z trawy cytrynowej i eukaliptusa, koncentraty soków owocowych, fruktoza, fermentacyjny wyciąg z otrębów orkiszowych.

Zastosowanie: ProBio Cleaner może być stosowany bezpośrednio w formie koncentratu, ale efektywniejsze jest jego użycie w formie rozcieńczonej z niechlorowaną wodą. Czyszczenie i regeneracja powierzchni ceramicznych, podłóg z drewna i z tworzyw drewnopodobnych, parkietów, paneli, posadzek, nawierzchni z tworzyw sztucznych: Mycie 2-5% roztworem wodnym ProBio Cleaner.

Miejsca bardziej zabrudzone spryskać 20% roztworem i pozostawić na 20 minut do 1 godziny. Po upływie tego czasu należy umyć stosując 5-6% roztwór ProBio Cleaner. Sanitariaty, kuchnie: Mycie posadzek, podłóg i ścian 5 – 10% roztworem ProBio Cleaner. Po umyciu przetrzeć suchą szmatką, lub papierowym ręcznikiem do uzyskania połysku. Miejsca zatłuszczone na ścianach, szafkach, podłogach najpierw spryskać 50% roztworem wodnym ProBioCleaner i po 20-30 minutach przystąpić do mycia jak wyżej. Szkło, lustra, meble: Zwilżyć czyszczoną powierzchnię 50% roztworem ProBio Cleaner i następnie czyścić suchą szmatką lub papierowym ręcznikiem. Czyszczenie wykładzin i tapicerek: Powierzchnię wykładziny lub tapicerki spryskać 50% roztworem ProBio Cleaner i pozostawić na 30 minut. Po tym czasie wyszczotkować czyszczoną powierzchnię i odkurzyć.

Płukanie tkanin: Dodać 100% roztwór ProBio Cleaner do płukania. W efekcie tkanina jest przyjemna w dotyku i nie elektryzuje się. Opakowanie: 950 ml. Zastosuj kombinację trzech naturalnych produktów, aby Twój dom lśnił czystością! Mycie podłóg na ciepło: 20 ml BioKlean soft 20 ml ProBio Cleaner dwa dozowniki Mydła mikroorganicznego 10 litrów ciepłej wody

Mycie podłóg na zimno: 50ml BioKlean soft 50ml ProBio Cleaner dwa dozowniki Mydła mikroorganicznego 10 litrów zimnej wody Czyszczenie mebli (wlewamy do rozpylacza 200 ml): dwie nakrętki BioKlean soft woda bez chloru Odświeżanie toalet (wlewamy do rozpylacza 200 ml): dwie nakrętki ProBio Cleaner woda bez chloru

Mycie naczyń: 250 ml Mydła mikroorganicznego jedna nakrętka BioKlean soft dolewamy wody do pełna Udrażnianie trakcji ściekowych: 100 ml ProBio Sanit do każdego punktu przez 3 dni 1 litr ProBio Sanit do oczyszczalni domowych na 1 m3 ścieków

Do prania w pralce: 50 ml Probio Cleaner do przegrody na proszek 50 ml BioKlean soft i dwa dozowniki Mydła mikroorganicznego do przegrody na płyn do płukania Do zmywarek: w zmywarce w miejscu kostki, wlewamy 50 ml BioKlean soft i dwa dozowniki Mydła mikroorganicznego.

Do mycia szyb i luster: BioKlean soft 1:1 Do zamglenia pomieszczeń: BioKlean soft 1:9 [1 część BioKlean soft i 9 części wody]. Tym zabiegiem zaszczepiamy w domu i mieszkaniu pożyteczną mikroflorę, zmniejszając ryzyko pojawienia się alergii i odświeżamy powietrze w pomieszczeniu.

Do mycia lodówki: BioKlean soft 1:50 Do mycia piekarnika, grilla, szyby kominkowej: BioKlean soft 1:1, odczekać 30 minut i zetrzeć szmatką.

Do odświeżania pomieszczeń: po papierosach, po przepaleniu mleka, po smażeniu w kuchni, stosujemy BioKlean soft 1:20 [50 ml na 1 litr wody].

Do mycia glazury, armatury łazienkowej i kuchennej stosujemy Pro Bio Cleaner 5-10% ,po umyciu przetrzeć suchą szmatką. Miejsca zatłuszczone spryskać 50% roztworem wodnym z ProBio Cleaner i po 20-30 minutach przystąpić do mycia jak wyżej.

Do mycia kuwet i klatek podróżnych zwierząt (a także miejsca spoczynku zwierząt): stosujemy BioKlean soft 1:1

WYMIENIONE WYŻEJ ZASTOSOWANIE I DOZOWANIE MOŻNA ZASTOSOWAĆ WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA, WYNIKAJĄCE Z WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ.

109

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.