Achillan-glukomin 90 g BIOLIT

  Achillan-glukomin 90 g BIOLIT

  255888888
  Obecnie brak na stanie
  80,00 zł
  Brutto

  ACHILLAN GLUKOMIN zawiera ekstrakt z korzenia łopianu oraz ekstrakt z krwawnika pospolitego. To suplement dla diabetyków i osób z zaburzeniami przemiany materii.

   

  Krwawnik stosowany jest w nieżytach i stanach zapalnych przewodu pokarmowego, zwłaszcza gdy towarzyszą im niewielkie krwawienia, przy przewlekłych zaburzeniach trawiennych, którym towarzyszy brak łaknienia, odbijanie, wzdęcia i nudności, w napadowych bólach jelitowych i zaparciach nawykowych. Krwawnik może wspomagać utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Utrzymuje prawidłową masę ciała. Krwawnik pomaga utrzymać prawidłowy stan naczyń krwionośnych. Jest tradycyjnie używany dla zachowania zdolności trawienia. Łagodzi miesiączkowe dolegliwości brzuszne.


  Skład: błonnik korzenia łopianu, ekstrakt wodny z ziela krwawnika pospolitego, korzeń stewii.


  Działanie substancji czynnych:

  Wpływają na zachowanie prawidłowych procesów trawiennych.

  Wpływają na utrzymanie prawidłowego procesu wydzielania soków trawiennych, prawidłowego ph przy nadmiernej kwasowości żołądka.

  Wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

  Wpływają na łagodzenie bólów miesiączkowych.

  Chamazulen (związek aktywny w krwawniku) wykazuje zdolność hamowania reakcji alergicznych i zapalnych. Wpływają na prawidłowy stan błon śluzowych.

  Przyczyniają się do utrzymania prawidłowego stanu korzystnej mikroflory bakteryjnej. (przy niepożądanym rozwoju grzybów).


  Zalecane spożycie: jedną miarkę (5 ml) produktu rozpuścić w 100 ml letniej wody i po chwili wypić po przygotowaniu. Roztwór spożywać trzy razy w ciągu dnia po posiłku.

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: