Lista produktów marki Aura Herbals

Colladrop Kolagen Rybi w Płynie + wit. C 500ml...

Cena 49,90 zł
Availability: Brak na stanie

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, co przyczynia się do utrzymania zdrowego stanu skóry. Witamina E jako silny antyutleniacz, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.

Cynk pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie.

Selen pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie, a także wspomaga organizm w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Biotyna pomaga zachować zdrową skórę i włosy

Ferradrop Żelazo + Kwas Foliowy w płynie 500ml...

Cena 25,90 zł
Availability: Brak na stanie

Ferradrop to suplement diety w płynie zawierający żelazo - pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny. Zawiera też witaminę C, B6, B9 (kwas foliowy) i B12.

Polecany jako uzupełnienie zapotrzebowania na żelazo, witaminę C oraz kwas foliowy

Szczególnie polecany osobom mającym zwiększone zapotrzebowanie na żelazo i/lub kwas foliowy - kobietom w ciąży, karmiącym, a także planującym ciążę, w okresie okołomenstruacyjnym, jak również osobom przy wzmożonej aktywności ruchowej, dawcom krwi, wegetarianom.

AURA HERBALS Oregadrop olejek z oregano krople...

Cena 25,90 zł
Availability: Brak na stanie

Olejek z oregano to źródło fenoli (w tym karwakrolu), polifenoli, flawonoidów, kwasów fenolowych oraz fitosteroli. Flawonoidy zawarte w olejku wspomagają ochronę komórek przed atakiem wolnych rodników, odpowiedzialnych za przyśpieszenie starzenia się narządów wewnętrznych. Olejek z oregano poleca się stosować jako rozcieńczony roztwór lub dodatek do inhalacji.

Product added to compare.