Opinie o Nas

Lista produktów marki Sonett

Mydło roślinne kostka 100g SONETT

Cena 6,50 zł
Availability: 7 In Stock

To mydło firmy Sonett jest bardzo wydajne i dba o wysoką siłę czyszczenia również w zimnej i twardej wodzie. Zawiera olej palmowy i olej kokosowy oraz nie zawiera żadnych substancji petrochemicznych, wybielaczy i składników pomocniczych.

Eko Tabletki do Zmywarki 80 szt. SONETT

Cena 70,90 zł
Availability: Brak na stanie

Ekologiczne tabletki do zmywarki Eko Sonett to produkt który otrzymał certyfikaty ekologiczne EcoGarantie i EcoControl.

Został on wpisany jako produkt wegański na liście Vegan Soceity. Ekologiczne środki czyszczące i piorące marki SONETT otrzymały również tytuł Eko-Laur Konsumenta.

Mydło w Płynie Eko Róża 1L SONETT

Cena 57,00 zł
Availability: Brak na stanie

Delikatne mydło roślinne w płynie wytworzone z olejów roślinnych z kontrolowanych upraw ekologicznych. Różany zapach uzyskano dzięki wykorzystaniu naturalnych olejków eterycznych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. 

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.

Mydło w Płynie Róża Eko 300ml SONETT

Cena 27,00 zł
Availability: Brak na stanie

Ekologiczne mydło w płynie firmy Sonett to delikatne mydło roślinne w płynie o subtelnym różanym zapachu wytworzone z olejów roślinnych z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Delikatny zapach uzyskano dzięki wykorzystaniu naturalnych olejków eterycznych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Różany zapach działa uspokajająco i pomaga uzyskać dobry nastrój.

Idealne do mycia rąk, a także całego ciała.

Płyn do regeneracji wełny 300 ml SONETT

Cena 28,90 zł
Availability: Brak na stanie

Certyfikat: EcoGarantie i EcoControl

Właściwości: do uzupełniania zawartości tłuszczu w zniszczonej odzieży wykonanej z wełny i jedwabiu. Szczególnie użyteczne przy użytkowaniu wełnianych otulaczy do pieluszek, które, ze względu na naturalną zawartość lanoliny, zbierają wilgoć z pieluszki, przy czym wciąż pozostają przepuszczalne dla powietrza. W trakcie prania wełniane otulacze tracą naturalnie obecny w wełnie tłuszcz. Regularne stosowanie Płynu do regeneracji wełny pozwala na regenerację warstwy tłuszczowej potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania otulaczy.

Proszek do prania 1.2 kg SONETT

Cena 40,90 zł
Availability: Brak na stanie

Produkt posiada certyfikaty ekologiczne EcoGarantie i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE. Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.

Zastosowanie: do tkanin bawełnianych, lnianych, konopnych i mieszanych

Nie nadaje się do tkanin delikatnych – wełny i jedwabiu, do których polecany jest Ekologiczny płyn do prania wełny i jedwabiu Sonett.

Proszek do prania tkanin kolorowych SENSITIV...

Cena 40,90 zł
Availability: Brak na stanie

Ekologiczny, bezzapachowy proszek do prania z serii Neutral polecanej dla alegrików i osób o wrażliwej skórze.

Proszek do prania tkanin zarówno białych jak i kolorowych, w temp. 20-60st.C. Skutecznie pierze kolorowe i delikatne tkaniny bawełniane, lniane, z włókien syntetycznych oraz tkaniny mieszane. Jest łagodny dla kolorów.

Produkt nie zawiera: surowców petrochemicznych, syntetycznych środków zapachowych,syntetycznych konserwantów, surowców modyfikowanych genetycznie, enzymów, składników alergizujących, fosforanów, wybielaczy optycznych, zwierzęcych tłuszczy i innych surowców z martwych zwierząt, dodatków zapachowych, kompleksujących i barwiących, konserwantów.

Product added to compare.