Wielkość opakowania: 180 g

Porcja jednorazowa: 6 g

Ilość porcji: 30


Wartości odżywcze 1 miarka (6 g) RWS:

Skrobia oporna 2,4 g <>

Beta glukan z owsa 0,8 g <>

Inulina 0,7 g <>

Fruktooligosacharydy 0,3 g <>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia


Składniki: skrobia oporna (pozyskiwana z pełnych ziaren), beta glukan z owsa, inulina, fruktooligosacharydy, sproszkowane łupiny nasion babki płesznik, substancja wypełniająca (guma ksantanowa E415), środek przeciwzbrylający (fosforan trójwapniowy E341).

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.


Sugerowane spożycie: wymieszać 6 g (1 miarka) proszku z 50- 100ml wody w shakerze lub wymieszać z wybranym napojem (np. wodą lub sokiem w shakerze). Jeżeli Zinobiotic jest mieszany z preparatem LeanShake lub smoothie, dodaj wybrany napój zgodnie z upodobaniami. Produkt może być używany 1-2 razy dziennie w zależności od potrzeb.


Przechowywanie: Przechowywać produkt w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu.


Ważne: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Producent: Zinzino Nordic

301395

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.