Zestaw rattanowych patyczków do...

  Zestaw rattanowych patyczków do PERFUM DLA DOMU

  Flagolie
  8,10 zł
  Brutto

  Patyczki rattanowe do dyfuzorów od Flagolie to praktyczny sposób na nasycenie wnętrz pięknym zapachem. Dzięki swojej gąbczastej budowie pozwolą Ci szybko i równomiernie rozprowadzić ulubiony aromat po domu lub mieszkaniu. Modyfikacja liczby patyczków we flakonie umożliwia łatwe regulowanie intensywności uwalnianej woni. Stosowanie perfum dla pomieszczeń nigdy nie było tak proste i przyjemne!

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Zestaw zapasowych patyczków do perfum dla domu. Aby zapach rozprzestrzeniał się cały czas z taką samą intensywnością zaleca się wymianę patyczków na nowe co 3 miesiące.

  • 24 cm wysokości
  • 3 mm grubości
  • 7 sztuk w zestawie

  Zestaw patyczków rattanowych

  Patyczki rattanowe są przeznaczone do użycia w dyfuzorze zapachowym. Po włożeniu ich do flakonika błyskawicznie nasiąkają kompozycją, która się w nim znajduje. Gąbczasta struktura patyczków rattanowych pozwala na stopniowe rozprowadzenie perfum dla domu do powietrza. Dzięki temu przez wiele tygodni w pomieszczeniu wyczuwalny jest piękny zapach.

  Sposób użycia

  Zanurz patyczki w kompozycji znajdującej się w dyfuzorze. Po chwili patyczki staną się wilgotne, ponieważ nasiąkną perfumami, które znajdują się wewnątrz. Jeśli stosujesz perfumy w mniejszych przestrzeniach lub chcesz wypróbować ich moc, systematycznie zwiększaj liczbę patyczków, aż do uzyskania optymalnej intensywności zapachu. Co jakiś czas (na przykład raz na tydzień) obróć patyczki, umieszczając ich drugi koniec we flakoniku. To sprawi, że zapach stanie się jeszcze bardziej wyczuwalny.

  5907471932029
  5 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: