Perfumy dla domu PIŻMO, DRZEWO...

  Perfumy dla domu PIŻMO, DRZEWO CERDOWE, FIOŁKI

  Flagolie
  80,10 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Niezwykle wydajne perfumy do wnętrz w formie pachnących patyczków, zamknięte w szklanym, matowym pojemniku. Charakteryzuje je zmysłowy, balsamiczny otulający zapach z lekko drzewną nutą. Dzięki patyczkom rattanowym aromat przedostaje się do powietrza i szybko wypełnia pomieszczenie.

  • 100 ml
  • czas utrzymywania się zapachu 4-6 miesięcy

  Odświeżacz powietrza w formie pachnących patyczków, który równomiernie rozprowadza zapach starannie dobranej kompozycji perfumeryjnej w przestrzeni domu lub mieszkania. Perfumy są niezwykle wydaje. Przybliżony czas utrzymywania się zapachu to 4-6 miesięcy w zależności od temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Przeźroczysty szklany pojemnik, w którym zamknęliśmy kompozycje jest uniwersalny i komponuje się z różnymi wystrojami wnętrz. Dzięki niemu można z łatwością kontrolować tempo, w jakim perfumy ulatniają się do powietrza.

  Zestaw zawiera 7 patyczków wykonanych z wysokiej jakości rattanu. Czas utrzymywania się zapachu może różnić się w zależności od temperatury i wilgotności pomieszczenia, w jakim się znajduje.

  5907471931909
  5 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: