• Nowy
Bilovit Naturalne kadzidełka...

Bilovit Naturalne kadzidełka zapachowe Paczuli - 40 g

Bilovit
Obecnie brak na stanie
15,90 zł
Brutto

Kadzidło paczuli marki Bilovit przynosi głęboki, intensywny, drzewny aromat, który relaksuje, a zarazem inspiruje i ożywia. Wykonane z naturalnych surowców według tradycyjnej indyjskiej receptury.

Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
Logo Tpay
 

Kadzidełko zapachowe powstało w Indiach, w manufakturze z tradycją. Nie zawiera chemicznych i sztucznych dodatków. Doskonale sprawdzi się podczas sesji aromaterapii, oczyści powietrze w Twoim domu i umili czas spędzany w gronie bliskich i przyjaciół.

A może chcesz odpocząć w samotności? Zapach paczuli pomoże Ci się odprężyć, uprzyjemni relaks z książką, rozjaśni umysł podczas nauki.

Wybierz produkt przyjazny naturze, wykonany ręcznie z wyjątkową starannością i troską o jakość.

  • Długość kadzidełka: ok. 20 cm (ze względu na ręczne wykonanie kadzidełka mogą posiadać różne długości)
  • Czas palenia: 40-70 minut (uzależnione od wilgotności oraz przewiewności pomieszczenia)
  • Zawartość opakowania: ok. 28-32 sztuk
  • Waga zawartości: 40 g
  • Kraj produkcji: Indie

Sposób użycia:

Umieść kadzidełko na podstawce, bądź wbij je w stabilne podłoże. Podpal końcówkę kadzidełka. Utrzymując ciągłość płomienia, odczekaj aż kadzidełko zacznie się palić. Zauważając na kadzidełku mały płomień - zgaś je poprzez zdmuchnięcie.

Kadzidełko pozostaw na podstawce do chwili aż samodzielnie zgaśnie, bądź w razie potrzeby zgaś je dociskając końcówkę z żarem do podstawki lub innego bezpiecznego podłoża. Zgaszone kadzidełko może zostać odpalone kilka razy.

Środki ostrożności:

Nigdy nie pozostawiaj odpalonego kadzidełka bez nadzoru. Produkt trzymaj z dala od dzieci oraz zwierząt.

Przechowywanie:

Kadzidełka należy przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu w suchym i zacienionym miejscu, by zapobiec ich zwilgotnieniu.

Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby zabezpieczyć kadzidełka przed uszkodzeniem, zaś dodatkowy pergamin redukuje zabrudzenia pyłkami podczas wyciągania kadzidełek z opakowania.

Skład:

Mieszanka żywicy, ziół, płatków kwiatów i olejków eterycznych, patyczek bambusowy.

*Niektóre z kadzidełek, które same nie potrafią podtrzymać płomienia posiadają rdzeń z węgla kokosowego, który ułatwia ich spalanie.

5907678407764

6 innych produktów w tej samej kategorii: