• Nowy
Bilovit Naturalne kadzidełka...

Bilovit Naturalne kadzidełka zapachowe Owocowy Mix - 40 g

Bilovit
15,90 zł
Brutto

Zestaw kadzidełek marki Bilovit o zapachu przepełnionym świeżością, intensywnie owocowym, z wyraźnym cytrusowym aromatem. To naturalny sposób na dodanie sobie energii, a także odświeżenie powietrza w mieszkaniu.

Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
Logo Tpay
 

Produkt powstał w kierującej się tradycją indyjskiej manufakturze, w której stosowane są wielowiekowe, sprawdzone receptury. To bogactwo naturalnych surowców, bez chemii, syntetycznych dodatków czy składników ropopochodnych.

Aromaterapia przy użyciu kadzidełka zapachowego Owocowy Mix pomaga odzyskać energię, a jednocześnie daje relaks i ukojenie. To także doskonały dodatek do sesji medytacji, jogi, ćwiczeń relaksacyjnych, a także długich wieczorów z książką.

  • Długość kadzidełka: ok. 20 cm (ze względu na ręczne wykonanie kadzidełka mogą posiadać różne długości)
  • Czas palenia: 40-70 minut (uzależnione od wilgotności oraz przewiewności pomieszczenia)
  • Zawartość opakowania: ok. 28-32 sztuk
  • Waga zawartości: 40 g
  • Kraj produkcji: Indie

Sposób użycia:

Umieść kadzidełko na podstawce, bądź wbij je w stabilne podłoże. Podpal końcówkę kadzidełka. Utrzymując ciągłość płomienia, odczekaj aż kadzidełko zacznie się palić. Zauważając na kadzidełku mały płomień - zgaś je poprzez zdmuchnięcie. Kadzidełko pozostaw na podstawce do chwili aż samodzielnie zgaśnie, bądź w razie potrzeby zgaś je dociskając końcówkę z żarem do podstawki lub innego bezpiecznego podłoża. Zgaszone kadzidełko może zostać odpalone kilka razy.

Środki ostrożności:

Nigdy nie pozostawiaj odpalonego kadzidełka bez nadzoru. Produkt trzymaj z dala od dzieci oraz zwierząt.

Przechowywanie:

Kadzidełka należy przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu w suchym i zacienionym miejscu, by zapobiec ich zwilgotnieniu.

Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby zabezpieczyć kadzidełka przed uszkodzeniem, zaś dodatkowy pergamin redukuje zabrudzenia pyłkami podczas wyciągania kadzidełek z opakowania.

Skład:

Mieszanka żywicy, ziół, płatków kwiatów i olejków eterycznych, patyczek bambusowy.

*Niektóre z kadzidełek, które same nie potrafią podtrzymać płomienia posiadają rdzeń z węgla kokosowego, który ułatwia ich spalanie.

5907678407801
20 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: