Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na ziemi. Zawiera on naturalnie występujące środki przeciwbakteryjne, dlatego nie ma potrzeby stosowania nawozów lub pestycydów w trakcie hodowli.

Słomki nadają się do picia wszystkich napojów, ciepłych i zimnych: soków, koktajli, shake’ów, smoothie, kawy czy herbaty.

Słomki można myć ręcznie lub w zmywarce (mycie ręczne jest zalecane dla przedłużenia żywotności). Słomki są wielorazowego użytku. Słomki nadają się do kontaktu z żywnością, są wolne od BPA, są nietoksyczne, a po zużyciu mogą być wyrzucone na kompost. Są twardsze i sztywniejsze, nie tak elastyczne jak te plastikowe. Należy używać je ostrożnie, żeby się nie zranić. Nie zaleca się ich dla małych dzieci.

Słomka jest wygodna w użyciu, nie zmienia smaku napoju oraz nie reaguje na temperaturę. Nawet stojąc w wodzie nie rozmięka i nie wchłania zbyt dużo płynu. Schnie bardzo szybko.


Skład: 100% naturalny bambus

Zestaw zawiera: 12 prostych bambusowych słomek do picia, 1 szczoteczkę do czyszczenia, woreczek do przechowywania słomek

Wymiary: długość słomki 19,5 cm, średnica koło 1 cm

5906874556283
2 Przedmioty

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.