Ekstrakt płynny z różeńca górskiego...

  Ekstrakt płynny z różeńca górskiego 30ml VIFI Kamelia

  4603713000051
  Obecnie brak na stanie
  20,00 zł
  Brutto

  Ekstrakt z różeńca ma działanie adaptogenne i tonizujące. Wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego, umysłu i funkcje poznawcze mózgu, wspiera sprawność fizyczną i kondycję. Ekstrakt wspiera pracę serca, pomaga w utrzymywaniu prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Zwiększa sprawność fizyczną i psychiczną, a także odporność organizmu na niekorzystne warunki (zanieczyszczenie środowiska, narażenie na chorobotwórczą mikroflorę i wirusy, wpływ wysokich i niskich temperatur, toksyczne działanie etanolu).

   

  Wskazania:

  Ekstrakt z różeńca można stosować jako środek pobudzający w stanach astenicznych, zwiększonym zmęczeniu, w stanach neurastenicznych i dystonii wegetatywno-naczyniowej. Może być stosowany u u osób, które przeszły choroby somatyczne lub zakaźne, u osób z chorobami funkcjonalnymi układu nerwowego, a także u praktycznie zdrowych osób z astenią i ograniczoną zdolnością do pracy.


  Właściwości:

  -wspiera pracę serca (dotlenia i odżywia komórki),

  -wspomaga i wzmacnia organizm w stresie emocjonalnym,

  -pomaga łagodzić bóle głowy, zmęczenie wywołane stresem,

  -stymuluje działanie zmysłów,

  -pomaga utrzymywać dobrą kondycję fizyczną i psychiczną,

  -pomaga optymalizować działanie układu nerwowego,

  -pomaga w utrzymywaniu prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.


  Składniki aktywne:

  Różeniec górski - najczęściej stosowane kłącze różeńca wraz z korzeniami jako część rośliny, która magazynuje najwięcej cennych substancji leczniczych. Za szczególne właściwości tej rośliny odpowiedzialne są przede wszystkim dwie specyficzne dla niej substancje: rosavina i rodiolozyd (salidrozyd) - wyciągi z różeńca często standaryzowane są na ich zawartość. Ponadto kłącza z korzonkami zawierają szereg innych cennych związków, takich jak p-tyrosol, flawonoidy, fitosterole, fenolokwasy, katechiny, proantocyjanidyny. 


  Składniki:

  Ekstrakt alkoholowy (40% alkohol etylowy) (1:1) z korzeni i kłączy Rhodiola rosea.


  Sposób użycia: 

  Dorośli: 5-10 kropli 2-3 razy dziennie 15-30 minut przed posiłkiem, przez 10-20 dni; w praktyce neuropsychiatrycznej - do 2 miesięcy.


  Uwaga:

  Nie zażywać po południu!


  Producent:

  Kamelia

  Inna

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: