Opinie o Nas

Filtruj według

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 60,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Aktywne filtry

Yerba Mate Kurupi 500g

Cena 22,90 zł
Availability: 1 In Stock

KLASYCZNA YERBA MATE KURUPI CLASICA 500G

Klasyczna Yerba Mate Kurupi Clasica 500g z pewnością odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających fanów paragwajskiego suszu. Głównym składnikiem tej odmiany są drobno zmielone listki oraz gałązki ostrokrzewu paragwajskiego. 

Yerb Mate, Kurupi Clasica 500g cechuje się intensywnym, roślinnym smakiem oraz mocnym aromatem i zapachem.

Klasyczna Yerba Mate Kurupi Clasica 500g doskonale nadaje się do wielokrotnego zalewania.

Każde kolejne przygotowanie suszu do picia będzie nieco inne, niż poprzednie, przez co możemy odkryć całą gamę nowych smaków. Być może właśnie dlatego Kurupi Clasica jest jedną z przodujących marek Yerba Mate w słonecznym Paragwaju.

Yerba mate Energia 500g Taragui

Cena 22,50 zł
Availability: Brak na stanie

Yerba mate to wysuszone liście ostrokrzewu paragwajskiego. Jest tradycyjnym napojem Ameryki Południowej. Pobudza ciało i umysł, likwiduje objawy zmęczenia, poprawia sprawność intelektualną i fizyczną. Smak klasycznej mate pozbawiony goryczki. 

Zapewnia energię na cały dzień!

Yerba Mate Organica 500g VERDE MATE

Cena 28,50 zł
Availability: Brak na stanie

Yerba Mate to wysuszone liście ostrokrzewu paragwajskiego. Jest tradycyjnym napojem Ameryki Południowej. Pobudza ciało i umysł, likwiduje objawy zmęczenia, poprawia sprawność intelektualną i fizyczną, stanowi naturalne źródło energii.

Yerba Mate Marakuja 500g YAGUAR

Cena 24,90 zł
Availability: Brak na stanie

Yaguar Maracuya to najwyższej jakości yerba mate produkowana zgodnie z wielowiekową południowoamerykańską tradycją. Powstaje z ostrokrzewu uprawianego w zróżnicowanym ekosystemie bez użycia pestycydów, sztucznych nawozów i innych chemicznych środków ochrony roślin.

Yerba Mate Zestaw Verde Mate Mas IQ 500g

Cena 59,90 zł
Availability: Brak na stanie

Verde Mate Mas IQ to bogata kompozycja pobudzającej zielonej yerba mate i ziołowo-owocowych dodatków korzystnie wpływających na pracę mózgu. Zawarte w żeń-szeniu syberyjskim eleutrozydy regulują działanie układu nerwowego jednocześnie zmniejszając napięcie psychiczne i redukując stres. Liście ginkgo biloba czyli miłorzębu japońskiego poprawiają krążenie oraz wspierają pamięć i koncentrację. Ziołowy bukiet zamyka dziki ślaz znany z łagodzącego wpływu na organizm w przypadku stanów zapalne

Yerba Mate Pomarańczowa 500g YAGUAR

Cena 24,90 zł
Availability: Brak na stanie

Yaguar Naranja to najwyższej jakości yerba mate produkowana zgodnie z wielowiekową południowoamerykańską tradycją. Powstaje z ostrokrzewu uprawianego w zróżnicowanym ekosystemie bez użycia pestycydów, sztucznych nawozów i innych chemicznych środków ochrony roślin.

Yerba Mate Zestaw Verde Mate Energia Guarana 500g

Cena 59,90 zł
Availability: Brak na stanie

Yerba Mate to wysuszone liście ostrokrzewu paragwajskiego. Jest tradycyjnym napojem Ameryki Południowej.

Pobudza ciało i umysł, likwiduje objawy zmęczenia, poprawia sprawność intelektualną i fizyczną.

W skład oferowanego zestawu oprócz herbaty wchodzą: bombilla ze stali nierdzewnej (rurka do picia) oraz czyścik, ceramiczne matero (naczynie do picia), korkowa podstawka

Product added to compare.