Subkategorie

Aktywne filtry

Peeling Cukrowy Orzeźwiający Melon z Zieloną...

Cena 35,00 zł
Availability: Out of stock

Delikatny peeling cukrowy, o nowej udoskonalonej formule i orzeźwiającym zapachu melona oraz zielonej herbaty. Doskonale oczyszcza i odświeża, delikatnie masując skórę ciała, przygotowuje ją do dalszych etapów pielęgnacji.

Zawiera olej kokosowy, który zapewniają komfort wykonania peelingu i intensywną pielęgnację oraz olej makadamia oraz arganowy, które dogłębnie odżywiają i nawilżają skórę.

Kryształki cukru oraz suszone liście zielonej herbaty łagodnie masują i skutecznie złuszczają naskórek pobudzając przy tym mikrokrążenie.

Peeling Cukrowy Słodkie Toffi z Orzechem...

Cena 36,90 zł
Availability: Out of stock

Delikatny peeling cukrowy, o nowej udoskonalonej formule i delikatnym orzechowym zapachu z nutą słodkiego toffi.

Doskonale oczyszcza i odświeża, delikatnie masując skórę ciała, przygotowuje ją do dalszych etapów pielęgnacji.

Zawiera olej ze słodkich migdałów, który zapewniają komfort wykonania peelingu i intensywną pielęgnację oraz olej makadamia i arganowy które dogłębnie odżywiają i nawilżają skórę.

Peeling BLACK do ciała 120 ml La-Le

Cena 25,00 zł
Availability: 1 In Stock

Peeling do ciała CUKROWY z miałem czarnuszkowym i olejem z czarnuszki firmy LA-LE w szklanym opakowaniu. Czarny peeling gruboziarnisty o przyjemnym zapachu czarnuszki. Produkt naturalnego pochodzenia. Ekologiczny. Ręcznie wytwarzany w małych partiach. Przyjazny dla vegan i wegetarian. Do każdego rodzaju skóry.

Produkt dodany do porównywarki