Subkategorie

Aktywne filtry

Kasza gryczana prażona 1kg Młyn Kopytowa

Cena 11,20 zł
Availability: Out of stock
  • Kasza gryczana prażona powstaje po pozyskaniu nasion gryki, a później po obróbce termicznej produktu.
  • Dzięki temu kasza ma wyrazisty smak, jej delikatniejsza odmiana to kasza gryczana niepalona, która jest jedynie suszona.
  • Kasza gryczana prażona jest idealnym dodatkiem do mięs, zup i sosów. Zawiera dobrze przyswajalne białko oraz jest bogata w wiele aminokwasów.
  • Ma wyraźny i charakterystyczny smak

Kasza jęczmienna pęczak EKOLOGICZNA 1kg Młyn...

Cena 8,50 zł
Availability: Out of stock
  • Ziarno jęczmienia pochodzi z podkarpackich gospodarstw rolnych.
  • Jest to całe obłuskane i wypolerowane ziarno jęczmienia.
  • Kasza pęczak EKOLOGICZNA pochodzi z certyfikowanych ekologicznych upraw rolnych.
  • By taki certyfikat otrzymać, nie wolno używać żadnych środków wspomagających uprawy nawet do kilku lat przed zasianiem pierwszego ziarna!
  • Młyn Kopytowa posiada własną kaszarnię i jest producentem tej kaszy

Kasza jęczmienna pęczak EKOLOGICZNA 1 kg Młyn...

Cena 6,50 zł
Availability: Out of stock

Ziarno jęczmienia pochodzi z podkarpackich gospodarstw rolnych. Jest to całe obłuskane i wypolerowane ziarno jęczmienia.Kasza pęczak EKOLOGICZNA pochodzi z certyfikowanych ekologicznych upraw rolnych. By taki certyfikat otrzymać, nie wolno używać żadnych środków wspomagających uprawy nawet do kilku lat przed zasianiem pierwszego ziarna!

Kasza jaglana EKOLOGICZNA 1 kg Młyn Kopytowa

Cena 13,00 zł
Availability: Out of stock

Kasza jaglana BIO jest to kasza powstająca z łuskanego ziarna prosa zwyczajnego pochodzącego z ekologicznych upraw. Jest jedną z najstarszych kasz, przed wojną najpopularniejszy dodatek do dań. Obecnie kasza jaglana ponownie odzyskuje swoją pozycję na "stole". Jest bardzo dobrym źródłem energii. Jest uniwersalnym produktem, ponieważ dobrze sprawdza się w daniach zarówno na słodko jak i na słono.

Kasza jaglana 1 kg Młyn Kopytowa

Cena 7,50 zł
Availability: 8 In Stock

Kasza jaglana to kasza powstająca z łuskanego ziarna prosa zwyczajnego. Jest jedną z najstarszych kasz, przed wojną była ona najpopularniejszym dodatekiem do dań. Obecnie kasza jaglana ponownie odzyskuje swoją pozycję na "stole". Jest bardzo dobrym źródłem energii. Jest uniwersalnym produktem, ponieważ dobrze sprawdza się w daniach zarówno na słodko jak i na słono. Zalicza się do tzw. superfoods.

Produkt dodany do porównywarki