Pomadki i balsamy do ust

Pomadka do ust Mango 15 ml...
Dostępny
URODA

Pomadka do ust Mango 15 ml La-Le

La-Le
2003
15,00 zł
Pachnąca, o świetnym składzie. Pomadka do ust idealne nie tylko na zimę, ale i na suche, upalne lato. Muszą być Twoje. Dzięki swojemu przemyślanie dobranemu składowi nawilżają i odżywiają nasze usta
Pomadka do ust Malinowa 15...
Dostępny
URODA

Pomadka do ust Malinowa 15 ml La-Le

La-Le
2005
15,00 zł
Cudownie pachnące, o świetnym składzie. Pomadki do ust idealne nie tylko na zimę, ale i na suche, upalne lato. Muszą być Twoje. Dzięki swojemu przemyślanie dobranemu składowi nawilżają i odżywiają nasze usta.
Pomadka Do Ust Miodowa z... Pomadka Do Ust Miodowa z... 2
Dostępny
URODA

Pomadka Do Ust Miodowa z pomarańczą 15 ml La-Le

La-Le
2277
15,00 zł
La-Le Pomadka do ust zapach miodowy z pomarańczą. Pojemność - 15 ml w szklanym słoiczku. Naturalny produkt nie zawierający substancji chemicznych. Wykonany ręcznie w bardzo krótkich seriach. Cudownie pachnące, o świetnym składzie. Pomadki do ust idealne nie tylko na zimę, ale i na suche, upalne lato. 
Pomadka do ust czereśniowa...
  • Nowość
Dostępny
Pomadki i balsamy do ust

Pomadka do ust czereśniowa 15 ml La-Le

La-Le
15,00 zł
Pachnąca, o świetnym składzie. Pomadka do ust idealne nie tylko na zimę, ale i na suche, upalne lato. Muszą być Twoje. Dzięki swojemu przemyślanie dobranemu składowi nawilżają i odżywiają nasze usta.
Pomadka odżywcza avocado i...
  • Nowość
Dostępny
Strona główna

Pomadka odżywcza avocado i wit. E 3g NATURAL SECRETS

Natural Secrets
2206
13,00 zł
Naturalna pomadka ochronna do ust Natural Secrets – ta regenerująca i nawilżająca pomadka do ust sprawdzi się przez cały rok! Nasza pomadka do ust naturalna powstaje na bazie starannie dobranych składników – masła mango, masła shea, masła kakaowego, oleju kokosowego, oleju avocado, z nasion papai oraz lanoliny. Dobra pomadka do ust Natural Secrets...
Produkt dodany do schowka